ENERJİ ENSTİTÜSÜ ICCI 2015’TE

-A +A

21.Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı 

Bu sene 6 – 7 – 8 Mayıs 2015 tarihinde İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen ve enerji sektörünün en önemli ve geniş katılımlı etkinliklerinden biri olan 21.Uluslararası Enerji ve Çevre Fuar ve Konferansı enerji sektörü temsilcilerine kapılarını açtı.

1994 yılından itibaren düzenlenmekte olan ve enerji sektöründe konuyla ilgili yaklaşık 16.000 yerli ve yabancı katılımcı tarafından düzenli olarak takip edilen ICCI Fuar ve Konferansı'nın 21.'si geliştirilmiş konu içeriği ile Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı adı altında 6 – 7 – 8 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul'da, konum ve kapasite açısından Türkiye'nin en avantajlı mekânlarından biri olan İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleştirildi.

T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve T.C. Orman ve Su İşleri Bakanlığı başta olmak üzere, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK), Yenilenebilir Enerji Genel Müdürlüğü (YEGM) gibi bakanlık bağlı kuruluşları ile enerji alanında faaliyet gösteren pek çok dernek, firma ve üniversiteler de destekleriyle ICCI 2015'de yer aldılar. TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü de katılımcılar arasında yerini aldı.

Fuar ve Konferans

ICCI, fuar, konferans ve B2B aktiviteleri olmak üzere üçayaklı olarak düzenlenmektedir. 2015 Konferans programı için tıklayınız 

Fuara 414 kuruluş katılım sağladı.

TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü Katılımı

TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü her sene olduğu gibi bu sene de etkinliğe katılım göstererek bünyesinde yürüttüğü çalışmaları tanıttığı standında sektör temsilcilerini, paydaş ve müşterileri ağırladı, yeni proje olanaklarını görüştü. Başlatılan ve devam etmekte olan uygulamalı ar-ge çalışmaları ve yerli enerji teknoloji projeleri hakkında bilgilerin paylaşıldığı ve görüşmelerin gerçekleştiği TÜBİTAK MAM Enerji Enstitüsü standı yoğun ilgi gördü.

ICCI 2015 Ürün Grupları

ICCI, elektrik ve buhar üretimi (fosil yakıtlı sistemler, doğalgaz kombine çevrim santralleri, kömür santrali, fuel oil santralleri, ilgili yeni teknolojiler, bölgesel ısıtma, yenilenebilir kaynaklı sistemler, nükleer enerji), elektrik ve buhar üretim tesisleri için yardımcı sistemler, elektrik iletim sistemleri, enerji tesislerinde bakım, onarım ve servis hizmetleri, çevre teknolojileri, geri dönüşüm sistemleri, proje - müşavirlik - finansman - inşaat hizmetleri, lojistik, enerji verimliliği ve diğer ilgili alanlarda faaliyet gösteren kurum ve kuruluş temsilcilerini bir araya getirdi.

ICCI hakkında ayrıntılı bilgi için: www.icci.com.tr

Fotoğraflar

ENERJİ ENSTİTÜSÜ ICCI 2015’TE
12.05.2015